Logo

Keeley Hazell

Print denne opskrift (Ctrl + P)
Kamera Print med billeder
Print uden billeder

Keeley Hazell, ung brite, der har overtaget David Beckhams plads som den mest Googlede person.

 

Keeley Hazell, signing photographs at a 2007 promotion.

Birthdate: 18 September 1986 (1986-09-18) (age 22)

Birth location: Lewisham London, England

Birth name: Keeley Rebecca Hazell

Measurements: 32E-26-32

Height: 5 ft 6 in (1.68 m)

Eye colour: Hazel

Hair colour: Brown

Ethnicity: White, English

Facebook
Print denne opskrift (Ctrl + P)
Kamera Print med billeder
Print uden billeder
Opret din egen Festbog
Klik på den smiley du vil give denne side 
Brugernes vurdering 5.0 (3 stemmer)
Siden er blevet set 3.538 gange - Se og skriv kommentarer herunder.

Kommentarer og debat mellem læsere

Din e-mail bliver ikke vist på sitet.

Afstemning
Når du spiser take-away, hvad er det så?






Effektiv reklame - klik her